Новини

ЗУСТРІЧ З УНІВЕРСИТЕТОМ ДБТУ

Сьогодні відбулася зустріч з представниками факультету мехатроніки та інжинірингу ДБТУ, а саме кафедри обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв та представником приймальної комісії к.т.н., доцентом Міленіним А.М. , під час якої випускники коледжу ознайомилися з процедурою вступу на бакалаврат, а також з наявними освітньо-професійними програмами та факультетами, зокрема, зі спеціальностями 131 «Обладнання харчової та готельно-ресторанної індустрії” та 133 “Інженерія переробних і харчових виробництв”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *