ЗУСТРІЧ З АНТАРКТИДОЮ
19 січня 2024р. відбулося пряме включення зі станцією “Академік Вернадський”, полярником Сергієм Глотовим. На зустріч були запрошені всі учасники Всеукраїнської онлайн-олімпіади “Антарктида”, в тому числі й наші студенти першого курсу. Заходи проводилися в рамках вивчення географії (викладач – Кравченко Л.М.).



