У НАС ПЕРЕМОЖЕЦЬ!
Студенти першого року навчання під керівництвом викладача англійської мови Харківської Аліни Вікторівни взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з англійської мови “Олімпіс-2024”. Дипломом ІІ ступеня нагороджена Суліма Ганна, студентка групи ФМБ11. Інші учасники нагороджені грамотами, а викладач – подякою.
Так тримати!



