ЗУСТРІЧ З ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА
29.11.24 відбулася робоча зустріч голів студентських самоврядувань з представниками Офісу Президента, а також з Міністром освіти і науки Оксеном Лісовим. На заході була присутня голова студради коледжу Ганна Суліма, яка також долучилася до активного обговорення нагальних питань: підтримка переміщених закладів, необхідність збереження в аграрних закладах земель сільськогосподарського призначення тощо


