ВІТАЄМО З МАСНИЦЕЮ ТА ОГОЛОШУЄМО ФЛЕШМОБ!
Це особлива традиція наших предків, яка полягає у розвагах та частуванням з приводу приходу весни. Свято щороку припадає на тиждень, що передує Великому посту, а тому не має конкретної дати. Праукраїці щиро вірили, що різні ритуали, проведені в певний час, можуть налякати богів мороку і смерті, змусивши їх швидше піти. Масниця святкувалася язичниками на початку весни, приблизно у період весняного рівнодення. Тоді вже танули сніги, природа набиралася сил для нового сезону.
А як у вашій родині святкують Масницю? Кидаймо фото у коментарі!



