Новини

Сила нації – в її єдності!

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

В. Еллан

16-го лютого  вся Україна відзначає нове державне свято – День єднання, з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. Це свято було започатковане Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022 .

Педагогічний та студентський колектив коледжу залучилися  до участі в низці заходів, що були присвячені цьому святу великого патріотичного єднання.

У закладі освіти проведені заходи:

  • згідно Указу, в цей день буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах;
  • онлайн інформаційно-освітні та виховні години для здобувачів освіти (викладачі Посохова В.О., Пікар Ю.А.);
  • зустріч здобувачів освіти із захисниками України : Воронін Дмитро Олександрович, начальник відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Чугуївського РТЦК та Сп, Доманчук Андрій Васильович, лейтенант,  офіцер відділення рекрутингу та комплектування , Демідова Яніна Сергіївна, головний спеціаліст. психолог   ( викладач Никоненко В.А.)

16 лютого – це день великого переродження нації.  Саме в цей день наш факт згуртування є проявом сміливості, відваги і гідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *