НАГОРОДЖЕНІ МІНІСТЕРСТВОМ
Цьогоріч Міністерство освіти і науки України відзначило Подяками працівників ВСП “Вовчанський фаховий коледж ДБТУ”.
За сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок почесною нагородою відзначені:
Богдан Ляшенко, т.в.о.директора, к.т.н., доцент; Тетяна Бондарєва, заступник директора, к.ф.н.;
Ірина Рагуліна, викладач, голова циклової комісії з обліку і оподаткування, к.е.н., доцент.
Щиро дякуємо за високу оцінку сумлінної самовідданої праці наших працівників, а також висловлюємо вдячність керівництву Державного біотехнологічного університету за постійну підтримку!
Працюємо на благо України!



