ЧОРНОБИЛЬ – НАШ БІЛЬ
Сьогодні 13.12.3024 студентське самоврядування коледжу провело цікавий виховний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Наша молодь підготувала цікавий квест “Чорнобильська зона” та висвітлила основні віхи трагедії, що трапилась 38 років тому, але й досі подвиг ліквідаторів не втрачає сенсів і засвідчує героїзм і самовідданість українського народу.



