Протягом 27-28 лютого представники коледжу брали участь в Майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN 3.0”. Проєкт ініційований Програмою розвитку ООН в межах флагманського партнерства ЄС та ПРООН “EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні” та Уряду Данії.
