ПАМ’ЯТАЄМО
Третьої суботи листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду більшовицького режиму проти українського народу і масових штучних голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років. Мільйони наших громадян стали жертвами тоталітарної системи, яка прагнула нас знищити.
Часи змінились, але ворог той самий.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!



