Сьогодні студентське самоврядування (голова – Ганна Суліма) організувало та провело чудовий захід до Дня захисників та захисниць України. На вікторину зібралися і студенти, і викладачі коледжу. Щиро дякуємо нашим найкращим дітям за стійку патріотичну позицію!
