РОЗВИТОК СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
🎓 29.10 та 30.10 проходила сесія планування роботи органів студентського самоврядування AGAIN 3.0 . 📌Студенти коледжу та голова студентського самоврядування Ганна Суліма провели продуктивні зустрічі з наставником – Іриною Літвин.
📌 Разом обговорювали актуальні виклики студентського самоврядування, розробляли ідеї для покращення роботи студентських рад, ділилися досвідом і створювали спільні проєкти.
📌 Ці дні дали можливість нашим студентам зростати, навчатися й зарядитися енергією для подальших змін у нашому коледжі.



