ЕКСКУРСІЯ ДО МЕТРОПОЛІТЕНУ
Сьогодні наші здобувачі відвідали КП “Харківський Метрополітен”. Підприємство належить до критичної інфраструктури, є режимним об’єктом і без перебільшення – одним із символів Харкова.
Дізналися про історію будівництва, організацію діяльності тощо.
Особливо корисним було ознайомлення з наявними вакансіями та умовами працевлаштування.
Щиро дякуємо керівництву підприємства за надану можливість!



