Сьогодні відбулася тепла зустріч з учнями шкіл Вовчанської ТГ, під час якої приймальна комісія коледжу розповіла про освітній процес та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців. Приємна зустріч із земляками пройшла в доброзичливій атмосфері.
