Новини

Викладачі та студенти коледжу прийняли участь у роботі VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством»

Незважаючи на непрості обставини у країні, викладачі та студенти Відокремленого структурного підрозділу «Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету» 30 березня 2023 року прийняли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ В СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ» присвячена пам’яті професора, заслуженого працівника вищої школи ФЕСЕНКА Дмитра Мусійовича організатором якої став Полтавський державний аграрний університет.

Конференція викладачів, науковців, фахівців-практиків, докторантів, аспірантів та здобувачі вищої освіти засвідчила, що не існує кордонів для плідної наукової співпраці, вона сприяє подальшому виробленню новітніх підходів до розвитку сучасної науки.

Наукові напрями роботи конференції:

  1. Бухгалтерський облік, контроль, аудит.
  2. Управлінський облік і бізнес-аналітика.
  3. Оподаткування діяльності підприємств.
  4. Фінанси, банківська справа, страхування.
  5. Економічний розвиток та управління інноваційно-інвестиційною діяльністю підприємства.
  6. Менеджмент та бізнес-адміністрування.
  7. Туризм та готельно-ресторанна справа.
  8. Маркетинг та логістика.
  9. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
  10. Компетентнісний підхід в підготовці фахівців обліково-економічного профілю.

Модераторами  зустрічі були Канцедал Наталія Анатоліївна – завідувач, професор кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент; Лега Ольга Василівна – к.е.н., доцент, професор кафедри обліку і оподаткування; Ліпський Роман Вікторович – к.е.н., доцент, професор кафедри обліку і оподаткування.

З вітальним словом виступила Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, к.е.н., професор, декан факультету обліку та фінансів  яка запевнила, що проведення науково-практичної конференції було обумовлено необхідністю підвищення ефективності та якості наукових досліджень, підготовки фахівців аграрного сектору економіки України, глибокого вивчення сучасних проблем бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту та аналізу й визначення пріоритетних аспектів подальшого розвитку науки.

Доповіді учасників визвали жваву дискусію та інтерес. Як результат було схвалено основні результати наукових доповідей учасників конференції, зібрання відзначило їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також високу якість досліджень.

Роботи наших викладачів та студентів були присвячені бухгалтерському та управлінському обліку, контролю та аудиту. Хочемо подякувати студентам 2 та 3 курсів спеціальності «Облік і оподаткування», які прийняли активну участь у конференції.   Каширін Олександр Олександрович – 2 курс.  Ахеян Люсіне Азатівні, Гатілова Ніка Володимирівна, Голдованська Маргарита Олександрівна, Костенко Єлізавета, Костоглодов Богдан Миколайович, Кохонова Валерія Сергіївна та Пісоцька Єлизавета Юріївна – 3 курс. Керівником студентських робіт була викладач, доцент Рагуліна Ірина Іванівна.

Результати проведення конференції дають можливість відзначити необхідність проведення подібних заходів в подальшому з метою обговорення актуальних питань розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту  в сучасних соціально-економічних умовах розвитку України, набуття студентами навичок представлення та обговорення своїх наукових здобутків та пошуку нових напрямків власних наукових досліджень.

Бажаємо нашим учасникам творчої наснаги та нових наукових звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *