Розклад вступних іспитів

 1. Розклад проведення консультацій для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” на денну форму навчання ( на базі базової загальної середньої освіти  ( 9 класів))
 2. Розклад проведення консультацій для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” на денну форму навчання ( на базі повної загальної середньої освіти   ( 11 класів))
 3. Розклад проведення вступних іспитів для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” на денну форму навчання ( на базі базової загальної середньої освіти ( 9 класів))
 4. Розклад проведення вступних іспитів для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету”на денну форму навчання ( на базі повної загальної середньої освіти  (11 класів))
 5. Розклад проведення вступних випробувань ( у формі співбесіди) для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” на денну форму навчання ( на базі ПЗСО)
 6. Розклад проведення вступних випробувань ( у формі співбесіди) для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету”на денну форму навчання ( на базі БЗСО)
 7. Розклад проведення консультацій для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” за спеціальністю 208  “Агроінженерія” на заочну форму навчання
 8. Розклад проведення вступних випробувань для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” за спеціальністю 208  “Агроінженерія” на заочну форму навчання
 9. Розклад проведення вступних фахових випробувань для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” за спеціальністю 208  “Агроінженерія” на заочну форму навчання на базі кваліфікованого робітника
 10. Розклад проведення вступних випробуваня ( у формі співбесіди) для вступників ВСП “Вовчанський фаховий коледж Державного біотехнологічного університету” за спеціальністю 208  “Агроінженерія” на заочну форму навчання
 11. Графік роботи апеляційної комісії
 12. Графік роботи апеляційної комісії ( для вступників на базі ПЗСО)