Центр працевлаштування

Діяльність центру щодо сприяння працевлаштуванню студентів та випускників

    В коледжі для сприяння працевлаштування студентів та випускників створено структурний підрозділ сприяння працевлаштуванню згідно розпорядженню Кабміну «Про підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів». У Центрі зі студентами працюють наші викладачії, а також, в разі потреби, працівники центру зайнятості, які допомагають із профорієнтацією. Очолює Центр  молодий, перспективний, енергійний викладач технікуму Боговєсов Олександр Сергійович.

В приміщенні Центру демонструють відео ролики про робітничі професії, на стендах можна прочитати інформацію про роботодавців, яких планують час від часу запрошувати на зустрічі зі студентами. Також молодь має змогу працювати за комп`ютерами з підключенням до мережі Інтернет і доступом до сайтів із пошуку роботи. Студенти можуть робити огляд вільних вакансій на сайтах центру зайнятості, створювати свої резюме для пошуку вакансії, яка їх зацікавила. Центр надає студентам об`єктивну інформацію, що коїться за межами Вовчанського технікуму на ринку праці, сприяє поширенню інформації щодо наявності вільних вакансій підприємств та організацій. Серед основних завдань Центру є: 1. Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює вищий навчальний заклад; 2. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів; 3. Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості і підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг; 4. Інформування випускників і студентів вищого навчального закладу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності); 5. Здійснення спільно з державною службою зайнятості моніторингу працевлаштування випускників за місцем їх проживання. Особливе місце у профадаптації студентів займає короткий, але дуже корисний курс «Техніка пошуку роботи», який фахово проводиться фахівцями міського центру зайнятості. Під час таких тренінгових занять слухачі набувають навички активного пошуку роботи, знайомляться з останніми новинками та можливостями, які надає Державна служба зайнятості. Робота по профадаптації студентів включав в себе проведення Ярмарків вакансій, на яку звичайно запрошуються потенційні роботодавці та колишні випускники, які на момент Ярмарки успішно працевлаштувались за набутою спеціальністю. Під час таких заходів декілька слухачів з групи знаходять своє нове робоче місце.
 Більш детальнішу інформацію про діяльність центру можно дізнатися тут: Пошук шляхів працевлаштування, а також переглянути вакансії на сайті Neuvoo.com.ua.