Циклова комісія професійної підготовки “Облік і оподаткування”

 

Рагуліна Ірина Іванівна

Викладач дисциплін «Вступ до спеціальності», «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Облік і звітність у бюджетних установах», «Контроль і ревізія», «Податкова система», «Казначейська справа».

Освіта: Харківський сільськогосподарський інститут імені В.В. Докучаєва, економіст по бухгалтерському обліку у сільському господарстві, 1984 р.

ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кандидат економічних наук, 2010 р.

ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, 2012 р.

 

 

Перегуда Анна Володимирівна

Викладач дисциплін “Економічний аналіз”, “Економіка підприємств”, “Фінанси підприємств”,  “Фінанси”, “Маркетинг”, “Менеджмент”, “Гроші та кредит”, “Основи аграрного бізнесу”, “Охорона праці”, “Охорона праці в галузі”, “Технологія галузі”, “Статистика”, “Планування та організація діяльності підприємств”, “Ціноутворення”, “Інформаційні системи і технології в обліку”.

Освіта: Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, магістр з відзнакою, 2018р

 

 

 

Комишанченко Артем Юрійович

Викладач дисциплін “Фізика і астрономія”, “Безпека життєдіяльності”, “Екологія”.

Освіта: Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», магістр, науковий співробітник (економіка), економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, 2017.

 

 

 

 

 

Бондарєва Тетяна Павлівна

Викладач дисциплін “Політекономія”, “Основи економічної теорії “.

Освіта: Харківський національний університет імені В.Н Каразіна, магістр з відзнакою, філолог,  викладач української мови та літератури,  2010.

ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, кандидат філологічних наук, 2017 р.

 

 

 

 

 

 

Прасол Наталя Миколаївна

2011 – Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди. – педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Вчитель Історії та правознавства.
Викладаю “Історія України” та “Основи правознавства”